Skip to main content
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

Wystąpił błąd. 

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
image

Program Polska Bezgotówkowa dla firm – przyjmuj transakcje bez prowizji

Wybierz bezpłatny terminal POS, który odpowiada potrzebom Twojej firmy i przyjmuj płatności bez prowizji w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

Wypełnij formularz kontaktowy

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy dzięki udziałowi w Programie Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa daje wiele korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i ich klientom

0 zł

abonamentu za terminale
stacjonarne i mobilne
przez 5 miesięcy

0 zł

abonamentu na zawsze
za terminal mPOS

0 zł

za procesowanie transakcji
przez 5 miesięcy lub do osiągnięcia 42 tys. zł obrotu na terminalu płatniczym POS 

Poznaj nasze terminale płatnicze dla firm

Wybierz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie

Przyjmujesz płatności przy stanowisku kasowym?
Wybierz terminal stacjonarny Desk 5000

Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie płatności dokonywane są bezpośrednio przy stanowisku kasowym. Łączy w sobie wydajność, dużą szybkość przetwarzania danych, bezpieczeństwo, a także łatwość obsługi. Dlatego polecany jest szczególnie do miejsc, gdzie tworzą się kolejki do stanowiska kasowego.

Polecany dla:

 • sklepy
 • punkty usługowe
 • restauracje
 • hotele

Łączność:

 • IP
 • 3G

Przynosisz terminal do klienta?
Wybierz przenośny terminal Move 5000

Szybki, niezawodny, kompaktowy, lekki, prosty w obsłudze, a do tego umożliwiający dokonanie transakcji bezgotówkowych w każdym miejscu, w którym znajduje się klient. Przenośny terminal płatniczy GPRS lub 3G sprawdzi się szczególnie w restauracjach oraz kawiarnianych ogródkach oraz wszędzie tam, gdzie płatności dokonywane są także poza stanowiskiem kasowym.

Polecany dla:

 • bary, restauracje
 • punkty usługowe
 • sprzedaż z dostawą
 • transport

Łączność:

 • WiFi
 • Bluetooth
 • 3G

W ramach Programu otrzymujesz możliwość
akceptacji kart bez prowizji*

*do wysokości obrotu 42 000 PLN na jednym urządzeniu (dla kart Visa i Mastercard) 

Mastercard
Maestro
Visa
Vpay
Diners
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay

Dodatkowe korzyści dla firm z Programu Polska Bezgotówkowa

Więcej klientów

Klienci chętniej wybierają te punkty, gdzie nie muszą mieć gotówki, by zapłacić za zakup lub usługę

Większe obroty

Klienci, płacąc kartą, wydają znacznie więcej, gdyż nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu

Większe zyski

Zarabiasz więcej dzięki dodatkowym usługom dostępnym na terminalu POS, np. doładowaniu telefonu

Bezpieczeństwo

Brak gotówki w kasie zmniejsza ryzyko kradzieży lub utraty pieniędzy podczas transportu do banku

Oszczędność

Nie tracisz czasu i pieniędzy na obrót gotówką - środki z transakcji trafiają wprost na Twoje konto

Lepszy wizerunek

Klienci odbierają Twoją firmę jako przyjazną i nowoczesną, więc częściej ją odwiedzają

Jak skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa?
Wystarczą 4 proste kroki

Faster Payments. Your money, your way

Zarejestruj się online lub zadzwoń
i porozmawiaj z konsultantem.

Faster Payments. Your money, your way

Wybierz terminal, który najbardziej
Ci odpowiada. Nasz konsultant
może w tym pomóc.

Faster Payments. Your money, your way

Po podpisaniu i zatwierdzeniu umowy
przygotujemy Twoje konto oraz
terminal POS.

Faster Payments. Your money, your way

Po otrzymaniu terminala POS możesz
od razu rozpocząć przyjmowanie transakcji.

Reprezentujesz spółkę
lub inną formę działalności?

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Zadzwoń: 22 306 40 57

lub wypełnij formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 • W związku z zapowiedziami Rządu Rzeczypospolitej Polskiej deklarującego wprowadzenie przyjmowania płatności bezgotówkowych w każdej firmie z branży handlowej, powstał właśnie Program Polska Bezgotówkowa. Jego głównym celem jest udzielenie wsparcia małym i średnim przedsiębiorcom, tak by transakcje przy pomocy karty płatniczej stały się dla nich łatwiej dostępne.

  Jakie są z tego korzyści? Darmowy terminal płatniczy dla małych firm poprzez udzielenie dofinansowania na 5 miesięcy, za sprawą którego możliwe jest pokrycie kosztów wynikających z używania terminala płatniczego i obsługi płatności bezgotówkowych.

  Program powstał przy udziale wydawców kart, organizacji płatniczych Visa® i Mastercard® oraz agentów rozliczeniowych. Wsparcia udzielili także Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich

 • Przystąpić do programu mogą wszyscy przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie obsługiwali płatności kartami płatniczymi. To także dobre rozwiązanie dla dopiero otwierających się biznesów.

 • Jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa zyskujesz nie tylko szansę na darmowe terminale płatnicze dla małych firm – oprócz tego otrzymujesz pełne wsparcie techniczne. W ciągu zaledwie 2 dni roboczych od zgłoszenia usterki terminala lub jakiegokolwiek innego problemu skontaktuje się z Tobą wykwalifikowany pracownik, by rozwiązać sprawę. Oprócz tego całodobowo działa obsługa klienta.

  Dodatkowo w ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mogą zapewnić swoim pracownikom kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi terminali płatniczych.

 • Jeżeli spełnione są wszystkie warunki, przedsiębiorca może w każdej chwili dołączyć do programu. Odbywa się to na podstawie kontaktu z agentem rozliczeniowym, z którym podpisuje się umowę obowiązującą na okres 5 miesięcy. Warto tutaj zaznaczyć, że darmowe terminale płatnicze dla małych firm są dostępne jedynie przez wskazany okres. Jeśli zatem podpisujesz umowę na dłużej, po upłynięciu tego czasu przejmujesz na siebie koszty związane z obsługą płatności bezgotówkowych.

  Rezygnacja z programu może nastąpić jedynie w chwili zamknięcia firmy. Za zerwanie umowy w innych przypadkach można narazić się na kary finansowe.

  Warto też dodać, że do programu można przystąpić tylko raz. Dofinansowanie na terminale obejmuje wyłącznie te urządzenia, które zostały zgłoszone do Fundacji Polska Bezgotówkowa w latach 2018-2026.

 • Jak już zostało wspomniane, darmowy terminal płatniczy dla małych firm jest dostępny przez okres 5 miesięcy. W tym czasie nie są naliczane żadne koszty związane z używaniem terminala POS, nie jest też pobierana prowizja. W razie przekroczenia limitu obrotów, który wynosi 42 tys. złotych, użytkowanie terminala nadal jest bezpłatne, jednak naliczana jest już prowizja związana z realizowaniem transakcji.

  Po upłynięciu 5 miesięcy współpraca odbywa się już na warunkach komercyjnych i zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientem.

 • Nie jest konieczne posiadanie dostępu do sieci bądź telefonu stacjonarnego. Wymogiem natomiast jest zasięg GPRS/3G na terenie firmowego obiektu – jest to niezbędne, aby terminal płatniczy posiadał połączenie z bankiem i wydawcą karty, co umożliwia zrealizowanie transakcji.

 • Tak, to warunek konieczny. Wraz z terminalem płatniczym otrzymasz od Fundacji Polska Bezgotówkowa naklejki informacyjne, które należy umieścić w widocznych miejscach w lokalu.

Na czym polega Program Polska Bezgotówkowa?

Program Polska Bezgotówkowa skupia się na dostarczeniu narzędzi do obsługi płatności bezgotówkowych dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki terminalom płatniczym Programu Polska Bezgotówkowa nawet mniejsi przedsiębiorcy będą mieli możliwość obsługi płatności kartą lub innym instrumentem płatniczym, takim jak GooglePay czy kod BLIK.

W ramach Programu każdy spełniający warunki przedsiębiorca może zdecydować się na darmowe korzystanie i serwis terminala płatniczego przez okres 5 miesięcy. Polska Bezgotówkowa – jaki terminal będziesz mógł nabyć? W zależności od operatora płatności będą na Ciebie czekały różne modele terminali, jak chociażby mobilny terminal płatniczy bez abonamentu.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Fundacji Polska Bezgotówkowa?

Żyjemy obecnie w dobie cyfryzacji i digitalizacji. Nowoczesne, wygodne rozwiązania są powoli wprowadzane do każdego obszaru w naszym życiu. Płatności bezgotówkowe w Polsce są dobrym przykładem tego typu sytuacji. W większych miastach zdarza się tak, że niektóre osoby nawet nie noszą ze sobą gotówki, gdyż tak bardzo przywykli do płatności kartą czy telefonem.

Płatności bezgotówkowe są wygodne, szybkie i bezpieczne, więc nie ma w tym nic dziwnego, że klienci pokochali możliwość bezgotówkowego płacenia za ulubione zakupy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, wiesz, że wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów jest kluczowe w każdym biznesie. Dzięki darmowemu terminalowi płatniczemu możesz mieć pewność, że klient nie wyjdzie z Twojego sklepu z pustymi rękami, kiedy akurat nie będzie miał ze sobą gotówki.