Przewodniki wideo

Terminale płatnicze

Poniżej znajdziesz linki do naszych filmów objaśniających obsługę i instalację terminala. Dzięki nim możesz samodzielnie nauczyć się obsługi urządzenia, ale również przeszkolić w tym zakresie personel. 

Zobacz jak zainstalować terminal i poznaj obsługę jego najważniejszych funkcji.

Instalacja terminala krok po kroku

Zobacz jak przeprowadzić prosto instalację mobilnego lub stacjonarnego terminala płatniczego Ingenico oraz jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami przy instalacji.  

Mobilny terminal płatniczy GPRS (2:04)

Instalacja terminala może być niezwykle prosta! Zobacz jak krok po kroku przeprowadzić instalację mobilnego terminala płatniczego łączącego się przez sieć GPRS oraz jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami przy instalacji.

Terminal stacjonarny (GPRS) (2:51)

Instalacja terminala może być niezwykle prosta! Zobacz jak krok po kroku przeprowadzić instalację stacjonarnego terminala płatniczego łączącego się przez sieć GPRS oraz jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami przy instalacji.

Stacjonarny terminal płatniczy IP/PSTN (1:54)

Zobacz jak krok po kroku przeprowadzić instalację stacjonarnego terminala płatniczego łączącego się przez sieć IP/PSTN oraz jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami przy instalacji.

Prosta i szybka obsługa terminala

Dzięki video instrukcjom dowiesz się między innymi jak prawidłowo założyć w terminalu rolkę papieru czy wprowadzić do czytnika kartę z paskiem magnetycznym. 

Transakcja na terminalu płatniczym (2:21)

Najczęściej instrukcja obsługi terminala nie pokazuje jak prawidłowo założyć w terminalu rolkę papieru czy wprowadzić do czytnika kartę z paskiem magnetycznym.

Anulowanie transakcji na terminalu płatniczym (1:23)

Obsługa terminala może być niezwykle prosta! Zobacz na naszej wideo instrukcji jak błyskawicznie anulować transakcję na terminalu płatniczym.

Zwrot na terminalu płatniczym (1:46)

Zobacz na naszej wideo instrukcji jak krok po kroku wykonać zwrot na terminalu płatniczym.

Jak bezpiecznie zrestartować terminal płatniczy? (1:23)

Restart terminala to często zalecane rozwiązanie przy problemach z łącznością urządzenia. Obejrzyj naszą instrukcję, by zobaczyć jak włączyć i wyłączyć stacjonarny lub mobilny terminal płatniczy.

Jak wydrukować kopię potwierdzenia ostatniej transakcji? (1:51)

Zobacz na naszej wideo instrukcji jak krok po kroku wydrukować kopię potwierdzenia ostatniej transakcji.

Wysyłka raportu transakcji z terminala (1:32)

Zobacz na naszej wideo instrukcji jak krok po kroku wysłać paczkę, czyli raport z przeprowadzonych w ciągu dnia transakcji.

Wydrukuj kopię raportu ostatniej paczki (1:18)

Drukowanie kopii raportu ostatniej paczki jest proste. Przejdź przez kolejne kroki razem z nasza instrukcją.

Jesteś już naszym klientem i potrzebujesz pomocy? 

Biuro Obsługi Klienta

24 godziny / 7 dni w tygodniu

22 306 03 16

Skontaktuj się z nami