Heading
Heading

Mobilny terminal płatniczy MobileMerchant

 

Zwiększ przychody – zyskaj swobodę przyjmowania płatności

Kiedy prowadząc małą lub średnią firmę, często jesteś w ruchu, potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci przyjmowanie płatności tam, gdzie aktualnie przebywasz. Mobilny terminal płatniczy idealnie się do tego nadaje – przemieszcza się razem z Tobą. Dzięki niemu możesz w każdej chwili bezpiecznie akceptować płatności kartowe, niezależnie od tego, gdzie to się odbywa: na ulicy, w restauracji czy w domu lub siedzibie klienta. Nie ogranicza Cię ani ilość gotówki, którą klienci mają przy sobie, ani miejsce, w którym się z nimi spotykasz.

 

Przyjmuj płatności bez ograniczeń

MobileMerchant to mobilny terminal płatniczy, który zawsze możesz mieć przy sobie. To niewielkie urządzenie, które łączy się z Twoim tabletem lub smartfonem przez Bluetooth i za pomocą aplikacji mobilnej firmy Elavon umożliwia przyjmowanie płatności kartowych. Działa wszędzie – wystarczy Ci połączenie z internetem.

Dodatkowo, możesz zdalnie zarządzać swoją firmą. Na bieżąco masz dostęp do aktualnych informacji o wszystkich wykonanych transakcjach i możesz bezpiecznie tworzyć raporty, aby analizować sprzedaż i podejmować trafne decyzje biznesowe.

Terminal dostosowany do Twoich potrzeb

mPOS MobileMerchant został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Jest niezastąpiony, gdy prowadzisz firmę przewozową, kurierską lub transportową, masz przedstawicieli handlowych w terenie lub przyjmujesz płatności sezonowo.

Chroń dane kartowe z MobileMerchant

mPOS MobileMerchant firmy Elavon spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI oraz EMV stosowane również w tradycyjnych terminalach. Umożliwia przyjmowanie płatności wykonywanych wszystkimi rodzajami kart płatniczych, w tym transakcji bez fizycznego użycia karty, transkcje zbliżeniowe oraz wykonywane nowoczesnymi metodami – np. przez aplikacje Google Pay i Apple Pay.

Karty akceptowane przez terminal płatniczy MobileMerchant: