The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Otwieranie nowych punktów handlowych

Rozwijaj swoją firmę

Czy Twoja firma jest gotowa na rozwój? Jesteśmy globalnym dostawcą usług przetwarzania płatności, więc wiemy, jakie wyzwania stoją przed firmami, które planują otwarcie nowych lokalizacji i ekspansję na nowe rynki. Pomogliśmy już tysiącom takich firm.  Zapewniamy integrację procesów płatniczych wykonywanych w wielu lokalizacjach i skalowalne rozwiązania płatnicze, które będą rosły razem z Twoją firmą.

nowe lokalizacje

Nowe lokalizacje

Jeśli myślisz o rozwijaniu firmy i chcesz przyjmować płatności bezgotówkowe w nowych lokalizacjach, zapewnimy Ci pełne wsparcie. Dzięki naszym zintegrowanym rozwiązaniom płatniczym spełnisz zarówno oczekiwania klientów, jak i swoje plany związane z rozbudową firmy.

Dowiedz się więcej

nowe rynki

Nowe rynki

Za pomocą naszych bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań do przetwarzania płatności, z łatwością zaczniesz realizować transakcje bezgotówkowe na nowych rynkach: wszystkimi najpopularniejszymi kartami, na terminalach, w internecie - z każdego urządzenia i w dowolnym kanale.  

Dowiedz się więcej

zrealizuj swoje plany

Zrealizuj swoje plany

Współpracujemy z firmami różnej wielkości z różnych branż od MŚP, które w obszarze płatności bezgotówkowych stawiają pierwsze kroki, po międzynarodowe koncerny o globalnym zasięgu.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo, niezawodność i prostota
- w każdej lokalizacji

img1

Kompleksowa obsługa

Zbuduj kompleksowe rozwiązanie płatnicze dla każdej Twojej nowej lokalizacji – korzystając z jednego punktu kontaktowego. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani sprzętu. Przeprowadzimy dla Ciebie instalację i wdrożenie usługi, a nasz zespół wsparcia będzie służyć pomocą zawsze, gdy będziesz tego potrzebować.

img2

Sprawdzona technologia

Na nasze rozwiązania zawsze możesz liczyć. Zaufało nam 2 mln klientów na całym świecie z ponad 30 krajów. Dostarczamy najlepsze, niezawodne rozwiązania (w tym terminale zbliżeniowe), a dane chronimy zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie szyfrowania, bezpiecznego przechowywania i tokenizacji.

płynność finansowa

Płynność finansowa

Otwarcie nowego punktu handlowego wymaga skutecznego zarządzania przepływami finansowymi. Nasze rozwiązania zapewnią Twojej firmie swobodne działania i usprawnią zarządzanie płynnością finansową środki na Twoim koncie będą już kolejnego dnia.

Produkty dla Twojej firmy, które sprawdzą się wszędzie,
gdzie prowadzisz działalność

img1

Wszechstronne terminale

Nasze terminale sprawdzają się w każdej firmie ‑ od lokalnych sklepów, przez restauracje i bary, po międzynarodowe sieci handlowe. Kompaktowe i poręczne, są idealne zarówno przy stanowisku kasowym, jak i z dala od niego, gdy pracownicy sklepu przyjmują płatności od klientów, np. w okresach wzmożonej sprzedaży lub gdy kelnerzy, aby przyjąć płatność, podchodzą do stolika.   

Dowiedz się więcej

img2

Usługi dodatkowe

Oprócz skutecznego przetwarzania transakcji bezgotówkowych na każdym terminalu płatniczym możesz aktywować całą gamę zaawansowanych usług dodatkowych: DCC, Cashback, doładowanie telefonów i karty podarunkowe. W ten sposób dasz klientom dodatkowy powód, by odwiedzali Twoją firmę częściej.

Dowiedz się więcej

img3

Płatności w ruchu

Płatności bezgotówkowe zaprojektowane dla przedsiębiorców mobilnych, np. kierowców taksówek, hydraulików, elektryków czy fryzjerów, umożliwiają wykonanie transakcji w dowolnym miejscu. Nasza oferta obejmuje wiele rozwiązań mobilnych dla firm: od w mobilnych terminali płatniczych z wszystkimi funkcjami dodatkowymi do łatwych w użyciu aplikacji mobilnych zmieniających telefon lub tablet w terminal płatniczy.

Dowiedz się więcej