The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Wiodące rozwiązanie płatnicze dla dużych firm

Zarządzając firmą działającą na globalnym rynku potrzebujesz dostawcy usług płatniczych, który obsłuży wszystkie płatności bezgotówkowe: wykonywane online, przez telefon, w obecności klienta: przy kasie i w terenie – poza firmą. Nasze terminale płatnicze i oferowane rozwiązania spełniają te oczekiwania. Usprawniają procesy płatności, zapewniając klientom Twojej firmy komfort płatności: w dowolnym miejscu i czasie.

Płatności bezgotówkowe z udziałem klienta

Uprość przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Docenią To Twoi klienci i pracownicy. Spraw, aby rozliczenia na koniec dnia przebiegały płynnie i sprawnie. Integracja Smartlink ogranicza liczbę błędów kasjerskich oraz przyspiesza finalizację transakcji, a nasze wielofunkcyjne terminale płatnicze oraz zaawansowane systemy ePOS sprawdzają się w każdym otoczeniu biznesowym. Rozwiązanie, które otrzymasz,  sprosta wyzwaniom, jakie stoją przed Twoją firmą i będzie rozwijać się razem z nią. 

Dowiedz się więcej

Płatności bezgotówkowe w internecie

Zapewnij swoim klientom kupującym przez internet swobodę płatności. Oferujemy elastyczne i bezpieczne rozwiązania internetowe przeznaczone dla globalnego otoczenia płatniczego. Umożliwiają one integrację usługi bramki płatniczej online z istniejącą infrastrukturą. Twoi klienci z całego świata będą mogli płacić najpopularniejszymi kartami z każdego urządzenia, jakim się posługują.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania walutowe

Zagraniczni klienci kupują chętniej, gdy widzą ceny w swojej rodzimej walucie. Dzięki naszym rozwiązaniom ceny wyświetlają się w ponad 60 walutach po aktualnych kursach wymiany, zarówno podczas transakcji bezgotówkowych wykonywanych przez internet, jak i na terminalu, w obecności klienta. Nasze rozwiązania wielowalutowe, takie jak DCC i MCC zwiększają zadowolenie wszystkich klientów dużych firm.

Dowiedz się więcej

Terminale płatnicze i rozwiązania do płatności
bezgotówkowych dla każdej branży

hi

Hotele

Duży hotel lub sieć hoteli to wiele transakcji bezgotówkowych wykonywanych w jednym czasie: w poszczególnych lokalizacjach, w recepcji, restauracji, spa. Oferujemy rozwiązania, które zapewnią wygodę płatności na każdym etapie kontaktu gości z hotelem. Ułatwiają zarządzanie i pracę w księgowości, dziale finansów lub marketingu. Możesz monitorować i analizować płatności centralnie, w placówkach lub na poszczególnych terminalach i dzięki temu podejmować decyzje biznesowe.   

handel detaliczny

Handel detaliczny

Zredukuj kolejki, przyjmując płatności bezgotówkowe w kilka sekund. Nasze szybkie i niezawodne terminale płatnicze umożliwiają integrację sprzedaży z funkcjami kart podarunkowych, więc finalizacja zakupów przebiega szybciej. Co więcej, za pomocą narzędzi analitycznych oraz systemu raportowania możesz identyfikować najlepiej sprzedające się produkty i usługi oraz monitorować stany magazynowe w różnych lokalizacjach.

gastronomia

Gastronomia

Zapewnij swoim klientom najwyższy poziom obsługi, jakiej oczekują w Twoim barze, kawiarni czy restauracji. Wybierz terminale płatnicze, aby mieć możliwość przyjmowania środków bezgotówkowo przy barze, przy stoliku, na tarasie, a także wysyłania zamówień z kasy do kuchni. Nasze terminale zapewniają również takie funkcje jak rezerwacja stolików, udzielanie rabatów, naliczanie napiwków, zmiana personelu czy dostosowanie menu.

 

Globalne rozwiązania płatnicze

img1

Zaawansowane technologie

Wdrażając technologię płatniczą, w tym odpowiednie terminale kartowe, podniesiesz poziom obsługi klienta bez względu na sposób oraz miejsce wykonywania transakcji bezgotówkowej. W miarę pojawiania się nowych technologii opracowujemy nowe rozwiązania, aby Twoi klienci byli zawsze zadowoleni za każdym razem, gdy płacą, a reputacja twojej firmy stale rosła.

img2

Twój partner w transakcjach

Oferujemy Ci wyjątkowe globalne rozwiązanie płatnicze, dzięki którym Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji. Wykorzystaj naszą wiedzę techniczną, aby zwiększyć potencjał i zyski swojej firmy. Twój dedykowany Menadżer ds. relacji pomoże Ci zidentyfikować nowe szanse biznesowe.

img3

Wgląd w transakcje

Miej kontrolę nad swoimi terminalami i innymi systemami bezgotówkowymi, a procesy decyzyjne oprzyj na zaawansowanej analizie oraz sprawozdawczości. Pomożemy Ci spojrzeć na Twoją firmę w globalnym ujęciu. Zaoferujemy szczegółowe dane oraz analizy, które umożliwią Ci dopasowanie oferty, podniesienie poziomu obsługi klienta oraz zwiększenie obrotów w firmie.

img1

Kompleksowa obsługa

Od płatności bezpośrednich w Twojej firmie po transakcje online na całym świecie - nasze rozwiązania otwierają Twoją firmę na świat. Poza tym, niezależnie od tego, czego potrzebujesz, wszystko możesz zrobić z jednego punktu kontaktowego: zajmiemy się każdym etapem procesu płatności: od instalacji terminali po akceptację kart zbliżeniowych i przekazywanie środków na rachunek bankowy, a ponadto zapewnimy stałe wsparcie, bezpieczeństwo i optymalizację płatności. 

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i zgodność

Przyjmuj płatności bezgotówkowe z dowolnego miejsca na świecie i miej pewność, że Twoje rozwiązanie jest zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa PCI. Nasza technologia przepływu środków jest zgodna ze standardem PCI DSS Poziom 1 i uwzględnia szyfrowanie P2PE. Dokonamy analizy ryzyka związanego z transakcjami bezgotówkowymi w Twojej firmie i zidentyfikujemy obszary wymagające poprawy bezpieczeństwa.

img1

Rozwiązania walutowe

Zaoferuj zagranicznym klientom możliwość wykonania transakcji bezgotówkowej w ich własnej walucie, na terminalu i w internecie. Badania pokazują, że 71%1 kupujących online wydaje więcej, widząc ceny wyświetlone w swojej walucie. Oferując tę możliwość klientom, ograniczysz liczbę reklamacji chargeback wynikających z nierozpoznanych transakcji i podniesiesz poziom obsługi klienta.