alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

Wystąpił błąd. 

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
image

Program Polska Bezgotówkowa dla firm – przyjmuj transakcje bez prowizji

Wybierz bezpłatny terminal POS, który odpowiada potrzebom Twojej firmy i przyjmuj płatności bez prowizji w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

Wypełnij formularz kontaktowy

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy dzięki udziałowi w Programie Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa daje wiele korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i ich klientom

Faster Payments. Your money, your way

0 zł

abonamentu za terminale
stacjonarne i mobilne
przez 12 miesięcy

Faster Payments. Your money, your way

0 zł

abonamentu na zawsze
za terminal mPOS

0 zł

za procesowanie transakcji
przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia 100 tys. zł obrotu na jeden terminal płatniczy POS

Faster Payments. Your money, your way

do 3

terminali płatniczych
dla Twojej firmy

Poznaj nasze terminale płatnicze dla firm

Wybierz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie

Przyjmujesz płatności przy stanowisku kasowym?
Wybierz terminal stacjonarny Desk 5000

Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie płatności dokonywane są bezpośrednio przy stanowisku kasowym. Łączy w sobie wydajność, dużą szybkość przetwarzania danych, bezpieczeństwo, a także łatwość obsługi. Dlatego polecany jest szczególnie do miejsc, gdzie tworzą się kolejki do stanowiska kasowego.

Polecany dla:

 • sklepy
 • punkty usługowe
 • restauracje
 • hotele

Łączność:

 • IP
 • 3G

Przynosisz terminal do klienta?
Wybierz przenośny terminal Move 5000

Szybki, niezawodny, kompaktowy, lekki, prosty w obsłudze, a do tego umożliwiający dokonanie transakcji bezgotówkowych w każdym miejscu, w którym znajduje się klient. Przenośny terminal płatniczy GPRS lub 3G sprawdzi się szczególnie w restauracjach oraz kawiarnianych ogródkach oraz wszędzie tam, gdzie płatności dokonywane są także poza stanowiskiem kasowym.

Polecany dla:

 • bary, restauracje
 • punkty usługowe
 • sprzedaż z dostawą
 • transport

Łączność:

 • WiFi
 • Bluetooth
 • 3G

Przyjmujesz płatności w terenie, poza firmą?
Wybierz mobilny terminal MobileMerchant

Kiedy prowadząc działalność, często się przemieszczasz, MobileMerchant zawsze masz przy sobie. Dzięki niemu możesz w każdej chwili bezpiecznie akceptować płatności kartowe, niezależnie od tego, gdzie przebywasz. Nie ogranicza Cię ilość gotówki, którą mają przy sobie Twoi klienci, ani miejsce, w którym się z nimi spotykasz.

Polecany dla:

 • targi, stoiska
 • sprzedaż sezonowa
 • transport
 • usługi kurierskie

Łączność:

 • Bluetooth

W ramach Programu otrzymujesz możliwość
akceptacji kart bez prowizji*

*do wysokości obrotu 100 000 PLN na jednym urządzeniu (dla kart Visa, Mastercard i American Express)

Mastercard
Maestro
Visa
Vpay
Amex
Diners
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay

Dodatkowe korzyści dla firm z Programu Polska Bezgotówkowa

Więcej klientów

Klienci chętniej wybierają te punkty, gdzie nie muszą mieć gotówki, by zapłacić za zakup lub usługę

Większe obroty

Klienci, płacąc kartą, wydają znacznie więcej, gdyż nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu

Większe zyski

Zarabiasz więcej dzięki dodatkowym usługom dostępnym na terminalu POS, np. doładowaniu telefonu

Bezpieczeństwo

Brak gotówki w kasie zmniejsza ryzyko kradzieży lub utraty pieniędzy podczas transportu do banku

Oszczędność

Nie tracisz czasu i pieniędzy na obrót gotówką - środki z transakcji trafiają wprost na Twoje konto

Lepszy wizerunek

Klienci odbierają Twoją firmę jako przyjazną i nowoczesną, więc częściej ją odwiedzają

Jak skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa?
Wystarczą 4 proste kroki

Faster Payments. Your money, your way

Zarejestruj się online lub zadzwoń
i porozmawiaj z konsultantem.

Faster Payments. Your money, your way

Wybierz terminal, który najbardziej
Ci odpowiada. Nasz konsultant
może w tym pomóc.

Faster Payments. Your money, your way

Po podpisaniu i zatwierdzeniu umowy
przygotujemy Twoje konto oraz
terminal POS.

Faster Payments. Your money, your way

Po otrzymaniu terminala POS możesz
od razu rozpocząć przyjmowanie transakcji.

Reprezentujesz spółkę
lub inną formę działalności?

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Zadzwoń: 22 306 40 57

lub wypełnij formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 • Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa® i Mastercard® przy wsparciu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii i Związku Banków Polskich. Program ma na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności wykonywanych kartami płatniczymi.
  W ramach Programu uczestnicy otrzymują dofinansowanie, które polega na pokryciu kosztów związanych z użytkowaniem terminala płatniczego oraz miesięcznych kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez 12 miesięcy.

  Program Polska Bezgotówkowa powstał w związku z deklaracją przedstawicieli Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, że planowane jest pilne wprowadzenie regulacji, które upowszechnią przyjmowanie płatności bezgotówkowych w każdej placówce handlowej obsługującej konsumentów. Z takich form płatności będą mogli skorzystać klienci kilkuset tysięcy przedsiębiorców, którzy zdecydują się na udział w programie. 

 • Do Programu Polska Bezgotówkowa przystąpić może każda firma, która spełnia następujące warunki:

  1. na 12 miesięcy od dnia przystąpienia do Programu i zawarcia umowy z agentem rozliczeniowym nie przyjmowała płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami płatniczymi.
 • Uczestnicy Programu Polska Bezgotówkowa mogą liczyć na to, że otrzymają profesjonalne wsparcie techniczne w ciągu 2 dni roboczych od momentu, w którym zgłosili awarię urządzenia bądź też nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. Mogą kontaktować się z obsługą klienta przez całą dobę.

  Uczestnicy programu mogą również liczyć na szkolenia z obsługi terminala płatniczego. Takie szkolenie: z obsługi urządzenia i zapewnienia bezpieczeństwa transakcji powinien odbyć każdy pracownik obsługujący terminal płatniczy. Przedsiębiorca może je pracownikom zapewnić. Wystarczy, że zgłosi się do przedstawiciela handlowego bądź do Centrum Obsługi Akceptanta, by ustalić dogodny dla obu stron termin szkolenia.

 • Do Programu Polska Bezgotówkowa mogą przystąpić jedynie Ci przedsiębiorcy, którzy spełniają warunki opisane szczegółowo w odpowiedzi na pytanie „Kto może przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa?”. Jeśli wszystkie kryteria zostaną spełnione, przedsiębiorca w każdej chwili może wybrać agenta rozliczeniowego i podpisać z nim umowę na udział w Programie. Umowa podpisywana jest na minimum 12 miesięcy. Bezkosztowe użytkowanie terminali płatniczych przysługuje jedynie przez 1 rok. Jeśli umowa zostanie podpisana na okres dłuższy niż 12 miesięcy, uczestnik Programu musi liczyć się z kosztami obsługi urządzeń.

  Z udziału w Programie Polska Bezgotówkowa nie można zrezygnować przed końcem trwania umowy – konsekwencją jej zerwania są kary finansowe. Nie ma natomiast żadnych kar dla przedsiębiorców, którzy zrezygnują z udziału w Programie z powodu zamknięcia działalności gospodarczej.

  Dofinansowanie w ramach Programu obejmuje tylko te terminale płatnicze, które zostały zaraportowane do Fundacji Polska Bezgotówkowa w latach 2018-2020. Przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz.

 • Program Polska Bezgotówkowa umożliwia małym oraz średnim przedsiębiorcom przyjmowanie płatności bezgotówkowych bez ponoszenia kosztów związanych z instalacją i użytkowaniem terminala POS. Użytkownik Programu może przyjmować płatności kartami Diners Club bez prowizji i bez limitu kwoty obrotu oraz kartami Visa, Mastercard oraz American Express przez pierwszych 12 miesięcy lub do wysokości obrotów 100 000 PLN na każdym terminalu POS w trakcie trwania programu. Gdy wskazana kwota zostanie przekroczona, użytkownik nadal nie płaci za wynajem terminala POS do końca 12. miesiąca, natomiast prowizja za procesowanie transakcji zaczyna być naliczana, zgodnie z warunkami, które znajdują się w zawartej wcześniej umowie. Po roku współpraca zaczyna odbywać się na warunkach komercyjnych (znajdują się one w zawartej wcześniej umowie), czyli koszty obsługi urządzeń są naliczane. Warunki dalszej współpracy zależą od indywidualnych ustaleń z każdym klientem. W programie można wziąć udział tylko raz.

 • Tak. W trakcie uczestniczenia w Programie Polska Bezgotówkowa można zwiększyć liczbę terminali płatniczych. Przedsiębiorca ma jednak taką możliwość tylko w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy na pierwszy terminal POS i może otrzymać maksymalnie 3 terminale płatnicze.  Dla każdego z tych terminali okres darmowego użytkowania liczony jest oddzielnie.

 • Tak. Brak dostępu do Internetu oraz telefonu stacjonarnego nie jest żadną przeszkodą, jeśli firma chce uczestniczyć w Programie Polska Bezgotówkowa. Natomiast na terenie danego lokalu powinien być zasięg GPRS/3G. Realizowanie transakcji jest możliwe tylko wtedy, gdy terminal płatniczy ma stałe połączenie z bankiem oraz wystawcą karty – a korzystanie z łączności GPRS/3G w zupełności do tego wystarczy.  

 • Tak. Jest to jeden z warunków uczestnictwa w programie. Każda placówka handlowo-usługowa ma obowiązek umieścić w widocznym miejscu naklejki z logo Programu Polska Bezgotówkowa oraz organizacji płatniczych. Fundacja Polska Bezgotówkowa dołącza do każdego terminala płatniczego specjalny zestaw naklejek informujących o korzystaniu z Programu