Najnowsze informacje

Obsługa transkacji płatniczych jest ściśle regulowaną branżą, ponieważ zajmuje się wrażliwymi, prywatnymi informacjami finansowymi. Przepisy te chronią wszystkie zaangażowane strony - posiadaczy kart, akceptantów, agentów rozliczeniowych i banki. Elavon pozostaje zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Naszym celem jest, abyś był świadomy tego, co dzieje się w branży. Poniżej znajdują się najnowsze wiadomości dla klientów.

Aktualności

No result found

Aktualności dotyczące organizacji kartowych

18 września 2019

Jako partner dostarczający usługi płatnicze Państwa firmie chcemy informować o wszelkich zmianach zachodzących w branży oraz w systemach Organizacji Kartowych. Kontaktujemy się z Państwem, aby poinformować o nowych zmianach cen, które mają zostać wprowadzone przez organizacje Visa i Mastercard.

Płatności zbliżeniowe bez PIN do 100 zł – co trzeba wiedzieć

23 marca 2020

Organizacje płatnicze Visa, Mastercard, Diners Club i American Express zwiększyły limit kwoty transakcji zbliżeniowych niezatwierdzanych PIN-em z 50 do 100 zł.

Zmiany stawek wprowadzane przez organizacje kartowe

24 lutego 2020

Jako partner dostarczający usługi płatnicze Państwa firmie chcemy informować o wszelkich zmianach zachodzących w branży oraz w systemach Organizacji Kartowych. Celem tej strony jest poinformowanie o nowych zmianach stawek wprowadzanych przez organizacje kartowe Visa, Mastercard i Diners Club.

Zmiany opłat organizacji kartowych dla klientów Interchange Plus Plus - aktualizacja na lipiec 2020

3 sierpnia 2020

Poniżej znajdują się nowe zmiany opłat wprowadzone przez Organizacje Kartowe Visa, Mastercard, Diners Club i JCB.

Kody odmowy autoryzacji transakcji wprowadzone przez Visa od kwietnia 2021

31 marca 2021

Od kwietnia 2021 roku Visa wprowadza nowe zasady. Dowiedz się więcej

Jesteś już naszym klientem i potrzebujesz pomocy? 

Biuro Obsługi Klienta

22 306 03 16

Skontaktuj się z nami