Najnowsze informacje

Obsługa transkacji płatniczych jest ściśle regulowaną branżą, ponieważ zajmuje się wrażliwymi, prywatnymi informacjami finansowymi. Przepisy te chronią wszystkie zaangażowane strony - posiadaczy kart, akceptantów, agentów rozliczeniowych i banki. Elavon pozostaje zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Naszym celem jest, abyś był świadomy tego, co dzieje się w branży. Poniżej znajdują się najnowsze wiadomości dla klientów.

Aktualności

No result found

Zmiany stawek wprowadzane przez organizacje kartowe

24 lutego 2020

Jako partner dostarczający usługi płatnicze Państwa firmie chcemy informować o wszelkich zmianach zachodzących w branży oraz w systemach Organizacji Kartowych. Celem tej strony jest poinformowanie o nowych zmianach stawek wprowadzanych przez organizacje kartowe Visa, Mastercard i Diners Club.

Kody odmowy autoryzacji transakcji wprowadzone przez Visa od kwietnia 2021

31 marca 2021

Od kwietnia 2021 roku Visa wprowadza nowe zasady. Dowiedz się więcej

Płatności zbliżeniowe bez PIN do 100 zł – co trzeba wiedzieć

23 marca 2020

Organizacje płatnicze Visa, Mastercard, Diners Club i American Express zwiększyły limit kwoty transakcji zbliżeniowych niezatwierdzanych PIN-em z 50 do 100 zł.

Aktualności dotyczące organizacji kartowych

18 września 2019

Jako partner dostarczający usługi płatnicze Państwa firmie chcemy informować o wszelkich zmianach zachodzących w branży oraz w systemach Organizacji Kartowych. Kontaktujemy się z Państwem, aby poinformować o nowych zmianach cen, które mają zostać wprowadzone przez organizacje Visa i Mastercard.

Zmiany opłat organizacji kartowych dla klientów Interchange Plus Plus - aktualizacja na lipiec 2020

3 sierpnia 2020

Poniżej znajdują się nowe zmiany opłat wprowadzone przez Organizacje Kartowe Visa, Mastercard, Diners Club i JCB.

Jesteś już naszym klientem i potrzebujesz pomocy? 

Biuro Obsługi Klienta

22 306 03 16

Skontaktuj się z nami